24 września 2017

Jesienna stylizacja Jowity


Lubisz jesień? Ja zdecydowanie wolę wiosnę i lato, jednak jesień też ma swój magiczny urok... Lubię ten delikatny chłód i spacery pośród kolorowych liści... a po spacerze uwielbiam przykryć się kocem i pić herbatę z cytryną, pigwą i goździkami. Najlepiej z dużego kubka! Kocham kolory jesieni. Te wszystkie szarości, czerwienie, granaty, bordo kojarzą mi się z tą porą roku... ale mój ulubiony kolor w tym okresie, to musztarda. Mój must-have!


Jesień zdecydowanie kojarzy mi się ze szkołą. Pamiętam te wszystkie przygotowania: nowe zeszyty, świeże książki... na początku roku szkolnego zawsze miałam ogromny zapał do nauki - byłam bardzo zmotywowana. Coś mi z tego jeszcze pozostało... Co prawda z dniem 1 września rozpoczęłam wakacje na Rodos, jednak po powrocie i dwóch dniach spędzonych w rodzinnym mieście, od razu wzięłam się do pracy! Zawsze największy zapał do pracy mam właśnie na początku jesieni - edukacja minęła, przyzwyczajenia nie! Obecnie mam plan częściej dawać Jowitę do żłobka, aby poznawała nowe koleżanki i kolegów, uczyła się żyć w grupie. Myślę, że integracja z dziećmi i podpatrywanie ich zachowań ma bardzo dobry wpływ na jej rozwój.

Początek jesieni nie jest bardzo zimny, dlatego w stylizacji Jowity postawiłam na grubszy sweter oraz na lekką musztardową kurtkę. Do tego zestawienia idealnie pasują granatowe jeansy i trampki oraz szara opaska, jako uzupełnienie stylizacji.
Opaska: Rebelle Kids Style
Kurtka: Zara
Sweter: Cool Club
Spodnie: Zara
Buty: Converse

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz po sobie ślad :)