30 października 2017

Jesienna stylówka do żłobkaJesień, to taki okres, który kojarzy mi się z przedszkolem i szkołą. Do żłobka chodziłam tylko tydzień. Jowita jednak znakomicie odnajduje się w żłobku - uwielbia spędzać czas z dziećmi, bawić się w grupie. Nie będę jej odbierać tej przyjeności! I przy okazji sobie, bo 100% czasu wolnego dla samej siebie, to z całą pewnością marzenie każdej matki... mimo, że po godzinie już za nią tęsknię i odczuwam zbyt mały natłok obowiązków. ;)


Jowitę oddaję do żłobka przeważnie raz w tygodniu. Z reguły jest to taki dzień, kiedy ja mam najwięcej pracy. Kiedyś głośno krzyczałam, że nigdy nie dam dziecka w obce mu miejsce, bo powinna być ze mną jak najdłużej.

Fakt jest jednak taki, że dziecko wspaniale rozwija się z rówieśnikami! Jowita uczy się życia w grupie, dzielenia się, sprzątania po sobie zabawek. Niby takie proste, ale jakie to przydatne będzie w jej dalszym życiu...

Nawet taki jeden dzień w tygodniu bardzo dużo daje - ona jest szczęśliwa, bo spędza czas z dziećmi, a resztę czasu spędza ze mną. Z czasem na pewno będę myślała o coraz częstszym oddawaniu Jowity do żłobka. Ja więcej zrobię w ciągu dnia i nie będę musiała kłaść się o 2 w nocy... lub nad ranem...?


No ale nie ważne, tematem była stylizacja. O zaletach żłobka może innym razem. ;)


Czapka: Rebelle Kids Style
Chusta: Rebelle Kids Style
Kurtka: Zara
Sweter: Zara
Bluzka: Zara
Spodnie: Zara
Buty: Zara

REBELLE KIDS STYLE:


__________________________________________
POLUB MNIE NA:

FACEBOOK

__________________________________________

1 komentarz:

  1. Ślicznie :) Bardzo lubię i pudrowy róż - i musztardowy :) W takiej stylówce sama spokojnie mogłabym śmigać :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz po sobie ślad :)