O MNIEDARIA

Młoda kobieta o wielu odcieniach z małym szaleństwem w oczach.
Dziś przede wszystkim spełniona Mama Jowity... mojej małej inspiracji do założenia tego bloga.
Na co dzień zwyczajnie niezwykła - staram się przełamać stereotyp oddanej Matki Polki i łączyć opiekę nad dzieckiem z moją pasją i pracą w e-marketingu. Udowadniam przede wszystkim sobie, że marzenia się spełniają małymi krokami każdego dnia...

Mam wiele zainteresowań, więc mogłabym wymieniać i wymieniać... Głównym hobby jest jednak rękodzieło. Uwielbiam szydełko i druty. Może nie jestem mistrzem w tej dziedzinie, ale kocham to robić. Jako, że jestem typem zwariowanej osoby, to wieczorne motanie bardzo mnie relaksuje i wycisza.


TROCHĘ O BLOGU:
Odrobina parentingu  lifestyle'u. Ponadto znajdziesz tutaj moje przemyślenia, opinie. Tematyka głównie "ja i dziecko", choć nie zawsze. Po co mi ten blog? Za kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat usiądę przed pewnie już jakimś nowym, inteligentnym urządzeniem i przeczytam wszystko, co tutaj nasmarowałam. Będzie to świetna pamiątka i niesamowity wehikuł czasu, który sama zbudowałam.

Dlatego weź do ręki kubek kawy lub herbaty i rozgość się! Każdy jest tu mile widziany. Myślisz podobnie lub zupełnie całkiem inaczej? Skomentuj! Po to piszę, by poznać też Twoją opinię. Lubię dyskutować, wymieniać się poglądami. Chcę patrzeć na świat nie tylko swoimi oczami, ale także Twoimi. Może właśnie Ty uświadomisz mi, że jestem w błędzie, albo że mój punkt widzenia jest dobry...? Śmiało, chcę zobaczyć to, co widzisz Ty. Bez poznania Twojej opinii nie jest to wykonalne.


A TAK POZA TYM, to piszcie do mnie na maila. Lubię dostawać maile, czytać je i na nie odpowiadać. Jeśli interesuje Cię jakiś temat i chcesz zobaczyć to właśnie na moim blogu, to pisz! Jeśli masz jakieś uwagi, albo zwyczajnie chcesz popisać, to... również pisz! Ucieszy mnie każdy mail od mojego czytelnika.

kontakt@jowiszon.pl

No i na co jeszcze czekasz?!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz po sobie ślad :)